Bir kaç kelime

ile “BEN!”

Ben kimim?

Yetkinliklerim neler ve neden

benimle çalışmalısınız?

Ben
Kimim?

1997 Giresun doğumluyum. 2006 yılından itibaren ise ailemle beraber İstanbul’da yaşamaya devam ediyorum. Lisede ilgimi çekmeye başlayan web siteleri ve SEO konusu beni bu alanda gelişmeye sevk etti.

Bu süreçte sırasıyla çalışma hayatımda veri giriş elemanı, yazılım destek uzmanı ve SEO Uzmanı olarak görev aldım. 

5 yılı aşkındır web siteleri, SEO ve Dijital Pazarlama alanında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

2020 yılında meydana çıkan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle görev yaptığım firmadan ayrılmak zorunda kaldım. Şu anda Freelance SEO Uzmanı olarak çeşitli firma veya kişilere SEOUzmanim.net web sitesi adresinden danışmanlık hizmeti veriyorum.

Eğer sizlerinde SEO uzmanı ihtiyacınız varsa, Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmak için destek arıyorsanız, Google veya Sosyal Medya Reklamları yayınlamak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

 

Neden
benimle çalışmalısınız?

WordPress ve Wix  SEO konularında deneyimli bir insan bulmak zordur. Ancak lise eğitimimden beri sürekli WordPress ve Wix ile iç içe oldum ve bunlarla ilgili projeler yürüttüm.

Güvenilir ve işini doğru yapan, sizlere raporlarla meydana gelen değişimleri aktarabilen, işinize yönelik en uygun çözümleri paylaşabilecek birini arıyorsanız ben buradayım. 🙂

Alpay Kalkancı
SEO Uzmanı

Sizlerde WordPress, Wix veya diğer altyapılı web sitelerinizin ihtiyaçları için benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim